Klacht: wordt niet als klant gewaardeerd

Wilfred Westerdijk op 07 december 2016 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben aangeboden met de klant naar de situatie te kijken en een vraag gesteld om in gesprek te komen. Wij hebben hier twee weken niks op gehoord vanuit de klant. Wij gaan er dus vanuit dat de klant onze...

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 7 december 2016

Een klant van ABN AMRO ervaart inconsistentie in de service, waarbij een eerdere positieve ervaring met een deskundige medewerker werd gevolgd door een teleurstellend gesprek met een onkundige medewerkster. Deze laatste begreep de aanvraag voor een hypotheek met overbruggingskrediet niet goed en gaf de indruk dat de klant niet gewaardeerd werd, wat leidde tot frustratie over de geboden hulp en de lange doorlooptijd.

Mijn Klacht:

ik heb gisteren een prettige collega gesproken met verstand van zaken.vandaag echter een onkundige niet geïnteresseerd medewerkster aan de lijn die liever een klant ziet opstappen dan hem juist te helpen.
het betreft een aanvraag voor hypotheek met een overbrugging krediet waarbij uw medewerker niet begreep dat het beide betreft ik moest kiezen of het een of het ander. dan word de planning ook nog eens eind van het jaar. kortom waardeloos geholpen en als je dan meld dat een andere verstrekken het wel sneller kan dan moet ik daarmaar heen gaan. terwijl gisteren een kundig medewerker wat gegevens moest hebben een rekensom maakte en daarbij direct kon aangeven dat het geen probleem was.

ik hoor graag of u ons als klant wilt behouden of dat het inderdaad zo goed gaat dat u liever uw klanten ziet gaan.

vr.groet Wilfred Westerdijk

Gewenste Oplossing:

korte termijn afspraak en de boel kundig regelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van

9 jaren geleden - Beste Wilfred, Uiteraard behouden we je graag als klant. Ik vind het spijtig om te horen dat het gesprek van gisteren je een ander gevoel geeft. Ik ben geen hypotheekadviseur, maar ik kijk graag wat ik in deze situatie voor je kan betekenen. Wat is er uiteindelijk door mijn collega van hypotheken met je afgesproken? Met vriendelijke groet, Dhr. J. van Vloten ABN AMRO Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 23 december 2016 om 09:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben aangeboden met de klant naar de situatie te kijken en een vraag gesteld om in gesprek te komen. Wij hebben hier twee weken niks op gehoord vanuit de klant. Wij gaan er dus vanuit dat de klant onze hulp niet nodig heeft. Als dit wel het geval is dan kan de klant ons altijd benaderen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM