Klacht: teleurstelling bij hoogte uitgekeerde bedrag van doorlopende reisverzekering

1973michiel1973 op 08 oktober 2018 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 oktober 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste heer, mevrouw, Op 24 september hebben wij je klacht ontvangen en op 25 september hebben wij deze in behandeling genomen. We hebben uitleg gegeven over de hoogte van verzekerde bedragen op onze Reisverzekering. Op ons bericht hebben wij geen...

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 8 oktober 2018

Na twintig jaar een doorlopende reisverzekering bij ABN AMRO te hebben, was de klant teleurgesteld over de hoogte van de uitgekeerde schadevergoeding. Ondanks zijn lange loyaliteit en het indienen van een claim, werd er slechts 500 euro vergoed, terwijl hij circa 930 euro aan contant geld had. De klant had gehoopt op coulance, maar voelde zich niet gehoord door de bank.

Mijn Klacht:

Al sinds 1997 een doorlopende reisverzekering te hebben bij ABN AMRO en eindelijk eens een claim te hebben ingedient was het teleurstellend dat de ABN AMRO zich gewoon achter de kleine lettertjes verschuilt en in het geheel niet kijkt naar claimgedrag of wederzijdse loyaliteit in ogenschouw neemt. In mijn portemonnee zat circa 930 euro aan contact geld en volgens de voorwaarden wordt er maar tot 500 euro vergoed.
Het feit dat ik al circa 20 jaar een doorlopende reisverzekering bij de ABN Amro heb en de dame die telefonisch de claim in behandeling nam (geen slecht woord over haar overigens) ook geen melding van mijn laatste claim kon vinden (ik heb geloof ik in een ver verleden wel een keer mijn camera verloren) had ik gehoopt op enige coulance. Helaas is dit niet het geval. Het lijkt mij heel mooi als de ABN AMRO hun reclame boodschappen waarop zij inspelen op persoonlijke benadering, relatie en oog hebben voor specifieke situaties ook bij loyale klanten toepassen. En dus wellicht enige coulance laten zien.
Met vriendelijke groeten
michiel

Gewenste Oplossing:

Als ABN AMRO de totale 930 euro vergoed.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Beste Michiel, Hartelijk dank voor je bericht en wat fijn dat je al zo lang een reisverzekering bij ons hebt. Ik snap ook dat je ontzettend baalt als je op reis je portemonnee verliest, zeker als er een groot bedrag aan contanten in zat. Helaas kan ook ik niet het volledig geclaimde bedrag vergoeden. Zoals mijn collega heeft aangegeven is contant geldwaardepapieren verzekerd tot EUR 500,- per reis. Het is absoluut niet de bedoeling dat we ons achter kleine lettertjes verschuilen, op onze website staan de verzekerde bedragen voor de reisverzekering allemaal in een overzicht. Alle schadeclaims die we ontvangen worden zorgvuldig behandeld en behandelen we iedere klant daarbij gelijk. Nogmaals, we waarderen het enorm dat je al zo lang klant bent bij ons. Maar voor klanten die het eerst op reis gaan en iets dergelijks overkomt is het minstens net zo vervelend. Bij de afhandeling van schadeclaims kunnen we daarin geen onderscheid maken. Ik weet dat dit niet het antwoord is dat je van ons wil horen, maar ik kan geen uitzondering maken. Mocht je nog vragen of je verzekeringspakket nog eens willen bespreken, horen we het graag. Het is wel belangrijk dat je weet wat er verzekerd is en of de verzekering nog passend is. Je kunt via dit forum contact met ons opnemen, of bellen met 0900-0024. Of bel met 038 - 49 67 123, als je de schadeclaim nog eens wil doornemen. Vriendelijke groeten, Evert-Jan ABN AMRO Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 09 oktober 2018 om 09:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer, mevrouw,

Op 24 september hebben wij je klacht ontvangen en op 25 september hebben wij deze in behandeling genomen. We hebben uitleg gegeven over de hoogte van verzekerde bedragen op onze Reisverzekering. Op ons bericht hebben wij geen reactie ontvangen. Omdat dit twee weken geleden is sluiten we de klacht hier af.

Met vriendelijke groet,

ABN AMRO Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM