telefoon glas spontaan stuk
Klacht van Chedi op 03 september 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Heb sinds 2 maanden een samsung telefoon een S5 het glas is stuk zonder een bekende reden. Lees meer
Bij Samsung zijn 72 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.4/10. Dien een klacht in over Samsung. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Samsung is een van de grootste elektronica leveranciers ter wereld. Wellicht heeft u een TV, mobiel, telefoon, camera, printer of laptop van dit merk in... Lees meer >
Samsung is een bedrijf actief in de categorie Electronica Merken. Op Klacht.nl zijn in totaal 6368 klachten gemeld over Samsung. Hiervan zijn er 848 opgelost (13%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Samsung delen.
De meest voorkomende klachten over Samsung gaan over: samsung, klacht, promotie, klantenservice, galaxy. Op basis van de 6368 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Samsung is 13%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Samsung:
1. Neem eerst contact op met Samsung — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Elektronische producten moeten voldoen aan de verwachte levensduur. Een telefoon van €800 mag niet na 1 jaar kapotgaan — u heeft dan recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie. Dit valt onder de wettelijke garantie (conformiteitseis).
Twitter/X: @Samsung_NL
U kunt een klacht over Samsung indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Samsung.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.373 klachten over Samsung ingediend, waarvan 72 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Electronica Merken.
Van de klachten over Samsung wordt 14% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 876 van de 6.373 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Samsung gaan over Beschadigd product of pakket van Samsung, Klantenservice problemen met Samsung, Retour en terugbetaling problemen met Samsung. Bekijk alle Samsung klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Samsung is 088 909 0100, bereikbaar op dagelijks 08:00-22:00. U kunt ook een klacht over Samsung indienen via Klacht.nl, waar Samsung actief klachten behandelt.
Samsung heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,4 op 10, gebaseerd op 32 beoordelingen.
Samsung reageert gemiddeld binnen 11 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Samsung niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Chedi op 03 september 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Heb sinds 2 maanden een samsung telefoon een S5 het glas is stuk zonder een bekende reden. Lees meer
Klacht van SibelZeylan op 02 september 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
KLACHT: Samsung D R Mobile Ik heb 2 maanden geleden mijn abonnement verlengt via mediamarkt voor een samsung galaxy s7 edge ik werd afgelopen dinsdag wakker met een toestel die grijze strepen in display had zonder dat mijn toestel enkele schade... Lees meer
Klacht van Eva Vosters op 02 september 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Mijn smartphone laadde meteen al slecht op. Service Center heeft klacht proberen uit te zoeken, maar de telefoon moest opgestuurd worden. Na 2 weken was deze klaar, maar nu laadde hij helemaal niet meer op. Samsung weer gebeld, met speciale... Lees meer
Klacht van Zandwater op 01 september 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
ik heb vijf jaar geleden een samsung amerikaanse koelkast RSA1DTPE/XEF gekocht,maar na vier jaar al defect. ik ben een jaar aan het bellen en zoeken geweest om een monteur te vinden, men wilde niet komen om de compressor te vervangen.... Lees meer
Klacht van Aimov op 01 september 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Mijn Samsung 4 die ik heb i's stuk. De batterij ging altijd al snel leeg.mijn batterij werd steeds dikker tot foon niet meer deed. Nu is die zo groot dat ie niet eens in de telefoon past. Dit... Lees meer
Klacht van 5Maart1936 op 31 augustus 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Gekocht 4 luidsprekers Wam 551 +2 Hubs waarde ca Eur 1200. Hulp bij installatie gevraagd , echter mijn contact kon mijn vragen niet beantwoorden, maar heeft een terugbel afspraak gemaakt . Ik werd niet teruggebeld. Opnieuw de vraag voorgelegd ,waarna opnieuw een terugbel... Lees meer
Klacht van P.A. van Leeuwen op 31 augustus 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Wij hebben een Samsung S7 waarvoor een Samsung cover is aangeschaft op advies van Samsung zelf en vervolgens krassen op het beeld. gebeld met samsung en de medewerker vertelde dat het onder garantie zou vallen en dat we het kosteloos... Lees meer
Klacht van s5 mini op 30 augustus 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Dynafix de mainboard van mijn waterdichte s5mini vervangen Binnen 1 week na deze reparatie blijft mijn scherm zwart. Dynafix zegt dat dit door vochtschade komt. Om de mainboard te vervangen wordt het scherm gedemonteerd dus als hij hierna... Lees meer
Klacht van Kimvr op 30 augustus 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Ik heb een origineel telefoonhoesje voor telefoon aangeschaft die binnen 2 maanden al verrimpeld was. Na vervanging door belsimpel is nu binnen 2 maanden weer hetzelfde aan de hand. Ik zou graag mij geld terug willen omdat ik geen vertrouwen... Lees meer
Klacht van pieter verschoor op 29 augustus 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken
licht valt weg,niet leesbaar meer. er valt funtie,s weg,bv kan zelf niet bellen of zomaar app weg. vorige week weer een keer bij kpn winkel geweest. hij is al een keer opgestuurd geweest en heb er al ruim 100 km voorgereden en veel... Lees meer