Klacht: Booking maar geen kamer

Nikkilouwe op 31 juli 2021 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 31 juli 2021

Een klant heeft een kamer geboekt via Booking.com, maar bij aankomst in het hotel bleek er geen reservering te zijn. Daarnaast ontving de klant geen bevestigingsmail van de boeking, ondanks dat er een afschrijving heeft plaatsgevonden.

Mijn Klacht:

Ik heb een kamer geboekt en er is een afschriften. Toen we bij het hotel aankwamen was er geen reservering. Ook heb ik geen bevestigingsmail ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nikkilouwe
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM