Klacht: Upgrade mailbox

Led 11388 op 03 februari 2021 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 3 februari 2021

Na een upgrade van de mailbox heeft de klager meer dan twee weken geen televisie kunnen kijken. Ondanks het volgen van de instructies blijft het beeld vaststaan op een welkomstscherm en na contact met de klantenservice is er beloofd teruggebeld te worden, maar dit is nog niet gebeurd.

Mijn Klacht:

Ruim 2 weken geen tv kunnen kijken. Na de upgrade gebeurd. Na de vraag welke taal ik wil en akkoord heb ge drukt verschijnt er een beeld met: Speciaal voor jou. Wij helpen je graag om alles uit je mediabox en Zoggo Go te halen……….Nou mooi niet. Want daar blijft hij op staan Ik heb gebeld ,moest mijn telefoon opgeven. Zou gebeld worden. Ik moet nog steeds terug gebeld worden. Ik wacht op uw telefoon.
Mijn telefoon. 061174035

Gewenste Oplossing:

Als ik terug gebeld wordt en mijn klacht serieus genomen wordt

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Led 11388
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie