Mijn Klacht:
Ik heb via bol.com skechers sloffen besteld en zouden zaterdag geleverd worden!
Ik ben hier met 3 man in huis aanwezig en ik kreeg een mail van DHL (die de bezorging verzorgd) dat er niemand thuis was want hij was aan de deur geweest….en dat het pakketje naar een DHL punt Shoeby’s) ging! Waar ik het kan ophalen maandag om 17.30 uur Maar nu blijkt dat die maar los is van 13 tot 17 uur!!
Blijkbaar had de bezorger en helemaal geen zin in om langs te komen en heeft deze smoes verzonnen om NIET te bezorgen! Dit is niet de 1E x dat DHL problemen maakt!! Ik kan niemand bereiken van DHL (natuurlijk) verder helemaal GEEN problemen met bol.com ze zijn super alleen jammer dat ze met DHL in zee gaan!!
Dat het druk is snap ik en dat iets langer duurt snap ik ook maar maak geen onzin smoesjes dat iemand geweest is wat niet waar is!!
Gewenste Oplossing:
Als duidelijk word wanneer ik mijn pakketje op kan halen !!!


