Klacht: Niets besteld…

Echnie op 28 december 2020 over Shein.com in de categorie Internetshops - Kleding

Shein.com klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Shein.com
Status Open
Datum 28 december 2020

Een consument heeft een factuur ontvangen voor een bestelling die hij niet heeft geplaatst, afkomstig van Klarna en gelieerd aan ZOETOP BUSINESS CO., LIMITED, die verbonden is aan SHEIN. De klager ervaart problemen met het bereiken van zowel Klarna als SHEIN, wat leidt tot frustratie over de onterecht ontvangen rekening en de moeilijkheid om het probleem op te lossen.

Mijn Klacht:

Ik heb helemaal niets besteld (!) maar toch een factuur op mijn adres ontvangen. De factuur voor achteraf betalen wordt gestuurd namens de firma Klarna.

De firma Klarna verwijst op de factuur naar zijn opdrachtgever, de firma ZOETOP BUSINESS CO., LIMITED.

In Nederland is deze firma gelieerd aan SHEIN.NL ofwel SHEIN.COM.

Zowel de firma KLARNA als SHEIN zijn telefonisch noch via e-mail gemakkelijk voor een buitenstaander te bereiken en maken het via hun websites nagenoeg onmogelijk om met hen in contact te komen. Heel schimmig allemaal.

Ondertussen zit ik met een rekening op mijn adres die ik niet ga betalen, want ik heb tenslotte niks besteld.

Hoe kom ik in contact met 1 van die firma’s om dit op te lossen?

Gewenste Oplossing:

Als het probleem door Klarna en/ of SHEIN (ZOETOP BUSINESS CO., LIMITED.) -I don't care- wordt opgelost.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Echnie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten