Klacht: Niet leveren.

KeesBezem57 op 10 november 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 10 november 2020

Na een telefoongesprek met Ziggo over hun internetdienst, stemde de klant in met een upgrade naar een giganet verbinding. Echter, na de wijziging werkte het gehele alles-in-1 pakket niet meer, en de klant kon alleen nog standaard televisie kijken. Ziggo erkende dat er een fout was gemaakt en beloofde nieuwe apparatuur te sturen, maar de problemen bleven aanhouden.

Mijn Klacht:

Wij hebben al jaren een alles-in-1 pakket van Ziggo. Op 21 september werden we telefonisch benaderd door Ziggo met de vraag of we tevreden waren over het internet.
“Op zich wel” was het antwoord, alleen de internetverbinding viel weleens weg. De gegeven optie was een giganet verbinding. Het eerste half jaar gratis en daarna voor nog geen 5 euro per maand. We zijn dus akkoord gegaan met deze optie.
Toen begon de ellende! Dezelfde avond bleek het hele pakket niet meer te werken. We konden alleen nog gebruik maken van het standaard tv kijken.
Via chat contact opgenomen en er werd gezegd dat de man aan de telefoon een fout had gemaakt door het nieuwe abonnement met giganet verbinding direct in te laten gaan en ons modem was er niet op berekend. We zouden nieuwe apparatuur ontvangen. Ook na deze 3 dagen later geïnstalleerd te hebben werkte het pakket niet.
We zijn nu 7 weken, talloze telefoontjes en smoezen verder, maar nog steeds werkt het niet.
Wel weet Ziggo het abonnementsgeld van € 79,00 te incasseren, maar leveren en een oplossing bieden niet.
Omdat het abonnement in hun systeem “geblokkeerd” is, kunnen we niet eens opzeggen en naar een andere provider overstappen.
Wat nu?!??! GEEN IDEE.

Gewenste Oplossing:

Als ons pakket weer werkt, of dat we over kunnen stapppen als er geen oplossing is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door KeesBezem57
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie