Klacht: Onbereikbaarheid

Ermelo20 op 29 oktober 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 oktober 2020

Een klant van Ziggo ervaart ernstige problemen met de telefonische bereikbaarheid van de klantenservice. Na herhaaldelijk bellen zonder succes, lukte het alleen via een zakelijke lijn om contact te krijgen, maar werd de verbinding verbroken voordat de klant geholpen kon worden. De klant uit haar onvrede over de gebrekkige service en hoopt op een terugbelverzoek.

Mijn Klacht:

Al weken vergeefs gebeld, bij elk keuzenummer ongeldige keuze. Nu zakelijk gebeld, lukte wel. Tijd aan de lijn, toen ik aan de beurt leek te zijn werd de verbinding verbroken. Onmogelijk dus om telefonisch contact te krijgen. Moedwil???
Vind dit een zeer slechte service en een minpunt en geen reclame voor Ziggo. Mijn vraag lukt niet digitaal op te lossen, wil gewoon met iemand overleggen. Hoop dat de service nog zover strekt dat ik teruggebeld wordt
Jenny du Mee tel 0653551259.

Gewenste Oplossing:

Zeer ontevreden nu. Verwacht een telefoontje

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ermelo20
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie