Klacht: Niet nakomen van telefonische afspraken

Andel7 op 29 oktober 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 oktober 2020

Een klant van Ziggo ervaart lange wachttijden bij het bellen naar de klantenservice, waarbij de verbinding vaak verbroken wordt. Na een gesprek over een contractverlenging met korting, blijkt de bevestiging per e-mail een lagere korting te bevatten dan afgesproken. Ondanks dat gesprekken worden opgenomen, weigert Ziggo de betreffende opname te beluisteren.

Mijn Klacht:

Ten 1e sta je extreem lang in de wacht als je belt (zeker 35 minuten) en vaak wordt dan de verbinding verbroken waardoor je weer opnieuw moet bellen. De telefoon kosten vergoeden ze niet. Vervolgens heb je dan eindelijk iemand aan de lijn die je contract verlengd met een half jaar korting en die zou het ook per mail bevestigen. Via de mail viel de korting veel lager uit als dat telefonisch is besproken. Gesprekken worden opgenomen bij ziggo maar ze weigeren de telefonische afspraak terug te luisteren waarin de afspraken zijn gemaakt.

Gewenste Oplossing:

als de gemaakte afspraken nagekomen worden en als ze de telefoonkosten vergoeden voor de tijd die ik in de wacht heb gestaan. En ook de kosten die ik heb gemaakt toen de verbinding telkens verbroken werd en dus weer opnieuw moest bellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Andel7
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie