Klacht: niet continueren van eerder contract

Dijkstra AE op 09 oktober 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 9 oktober 2020

Een klant van Ziggo heeft problemen ondervonden met de continuïteit van zijn contract na een wijziging in de media boxen. Na contact met de klantenservice en een verwarring over het aantal beschikbare media boxen, ontving hij uiteindelijk de juiste apparatuur, maar kreeg te maken met een foutmelding bij de aansluiting.

Mijn Klacht:

Ziggo in woonhuis. Bestaande situatie: woonkamer-horizon box, slaapkamer extra media box, werkkamer 2e media box. Situatie vanaf 2017 na uitbreiding van media boxen. (betaalde situatie extra tov eerder) Mail in september 2020 vanuit Ziggo: het signaal van uw media box wordt stopgezet. Neem contact op voor een nieuwe next media box. Contact opgenomen met Ziggo. Die zegt: u heeft 1 horizon en 1 media box. Neen, na uitbreiding aangeboden mogelijkheid 2 media boxen. Besteld en levering van 1 Next box en 1 extra next. Contact opgenomen met klantenservice. U kan daar geen recht op hebben op een 2e extra Next. Na een duik in de administratie bleek dit wel te kunnen. Na een week komt de bezorger en de next box 2 is in huis. Direct aangesloten en ……… CS 2004 als melding, betekend onvoldoende signaal. Oude eruit, nieuwe erin en GEEN beeld. Weer contact met klantenservice. Oplossing een CI kaart. TV Samsung, en type nummer zijn hiervoor geschikt (controle op Ziggo site, invoeren merk type). Fysiek in Amsterdam Ziggo winkel, de 2e extra box omgeruild voor zo’n kaart. Blijkt later dat deze niet in mijn TV past, mis een adapter hiervoor. Weer gebeld met klantenservice. Zou een retour enveloppe komen om de CI terug te sturen en na ontvangst Ziggo zou een 2e extra next box worden opgestuurd. Monteur is gekomen, 06 oktober en heeft alles bekeken. Ineens (??) is mijn signaal naar werkkamer (2e etage) onvoldoende (deed het al ruim 10 jaar, vreemd?). Oplossing een CI met adapter of een kabel opnieuw trekken. Gekozen voor het laatste en contact opgenomen met klantenservice. Ja morgen versturen wij de retour enveloppe en het is iets vertraagd, maar volgende week heeft u de 2e extra next box. Vandaag, vrijdag 09-10-20 nog geen retour enveloppe voor de CI. Contact opgenomen met klantenservice. Blijkt van alles niets geregistreerd, van toezeggingen aanpassingen contract, opsturen van enveloppe CI en na ontvangst daarvan, levering van de 2e next box (conform abonnement). Dit is zeer onwerkelijk en past niet in een bedrijf wat maximaal reclame maakt op allerlei podia. Bestaande klanten die een doorlopend contract hebben op deze manier behandelen is schofferend en onwaardig als Ziggo. Je kan op de site van Ziggo nergens je klacht beschrijven. Overal kom je bij een telefoonnummer uit, wat als je belt, je 10-15 minuten in de wacht zet en doorzet naar een call-centre. :((

Gewenste Oplossing:

als mijn nieuwe situatie conform mijn (contractuele betaalde) situatie wordt voortgezet!!!!! En wanneer een adequate medewerker vanuit het call-centre een keer klant minded wil meedenken / kijken!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Reactie van de melder van de klacht Dijkstra AE

5 jaren geleden - Arrogantie ten top. Ziggo neemt geen klachten vanuit klacht.nl over.......

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dijkstra AE
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie