Mijn Klacht:
de Essent heeft mij een contract aangeboden op basis van gebruik wat zij konden inzien op een website.
daarbij is vast gesteld dat ik voor gas en stroom 104 euro moest gaan betalen. en ik zou een nieuwe thermostaat gratis ontvangen.
toen heb ik aangegeven dat ik een hekel heb aan bij betalen en dat het maant bedrag iets hoger moest 114 euro.
toen ik 14 dagen later gebeld werd door mijn oude leverancier (waar ik 130 euro betaalde) waarom ik over gestapt was, vertelde zij mij dat het nieuwe contract waarschijnlijk niet klopte qua prijs.
toen heb ik contact opgenomen met Essent en gevraagd wat ik moest betalen met mijn verbruik (toen zelf opgezocht).
het antwoord daarop was 147 euro , daar schrok ik van.
toen zou de Essent uitzoeken waar dit was fout gegaan en zouden mij terug bellen dag en datum afgesproken.
die dag GEEN telefoon van Essent.
2 dagen later zelf weer gebeld waarom ik niet gebeld was.
antwoord: de geluid band opname was niet beluisterd en wist niet als dit nog kon?
toen heb ik gevraagd wat een op lossing was voor dit probleem.
antwoord : ik kon 147 euro in de maant gaan betalen.
toen zij ik als dat verschil van 43 euro niet verhaalt kon worden bij die collega die mij dat contract verkocht heeft.
want ik moest nu meer betalen als bij mijn oude leverancier , daarom stap ik niet over.
Antwoord : zij wouden het contract ook wel verbreken en mij weer terug doen naar mijn oude leverancier .
Mijn antwoord daarop dit mag wel maar wil ook verder geen kosten en na werk van dit probleem.
Essent gaf hier een akkoord op.
dus ik dacht dat alles geregeld was.
toen kreeg ik een mail van Essent dat ik de thermostaat nog even betalen moest a 200 euro
Daar weer over gebeld dat ik die al aan de muur had laten bevestigen en mijn oude thermostaat al weg was.
Essent zou dat overleggen en mij weer bellen (waar ik geen goed gevoel bij had).
Weer GEEN telefoon van Essent maar een mail dat dit de gang van zaken was of ik mocht hem terug sturen of betalen.
ik heb weer gebeld en proberen uit te leggen dat ik dan nu nog met kosten zit (montage demontage thermostaat en weer een andere aanschaffen en de tijd wat ik er inmiddels al in heb zitten ) waar ik niet om gevraagd heb en hoe we dit gaan oplossen.
Antwoord : wij kunnen niks voor u betekenen..
DUS ik heb nu de kosten van een thermostaat (cadeau) a 200 euro
of de kosten van het monteren demonteren en een andere thermostaat.
omdat Essent mij een verkeert contract heeft verkocht en daar de verantwoordelijkheid niet voor wil nemen.
als ik zelf het contact verbroken had, zat daar een boete voor mij aan en het betalen van de thermostaat (dat snap ik)
nu Essent het contract verbreekt , zijn de kosten voor Essent 0 en voor mij 200 euro ??
Gewenste Oplossing:
als ik de thermostaat niet hoef te betalen
of als Essent de kosten betaald van het monteren en demonteren van de thermostaat en de aanschaf van een andere thermostaat, kosten samen ongeveer 200 euro
en dan heb ik mijn tijd nog niet gerekend

