Klacht: Omruilen duurt maand

Julietter op 12 november 2018 over Bose in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 10.0/10 ★★★★★
Bedrijf Bose
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 12 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn hoofdtelefoon was kapot. Ik mocht hem opsturen en kreeg ter vervanging een upgrade. Binnen 2 weken zou ik mijn nieuwe hoofd telefoon ontvangen. Nu belde ik vandaag om te vragen wanneer ik mijn levering zou ontvangen. De man aan de telefoon vertelde me dat ze pas aan het einde van de maand, of begin volgende, geleverd worden, en ze het dan pas naar mij opsturen.
Ik ben met werk afhankelijk van mijn hoofdtelefoon en zonder kan ik niet werken. Als ik wist dat dit een maand lang zou duren had ik hem nooit opgestuurd maar zelf een nieuwe aangeschaft.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik binnen de afgesproken tijd (nu nog 7 dagen) mijn hoofdtelefoon geleverd krijg.

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bose

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bose nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM