Mijn Klacht:
Ik heb na lang wachten eindelijk mijn aanrechtblad gekregen, de monteur heeft het geplaatst en afgemat aan de achterkant bij de wandtegels en ook de uitsparing gedaan van de spoelbak en inductie kookplaat.
Nu krijg Ik Deze week een nieuwe keuken van de verhuurder, en die constateerde dat het blad stuk was, aan de muurkant zit een vochtbobbel en de laag aan de achterkant zit schijnbaar niet goed dicht zodat het verder doorgetrokken is, of de toplaag is bovenop het blad niet goed afgericht.
Ik heb ze vanmorgen de schade doorgegeven, maar ze Reageren met de mededeling dat ze de klacht afwijzen, omdat dit schijnbaar door hen niet meer te achterhalen is naar een jaar na plaatsing van het blad.ze hebben dit 10 januari in 2017 geplaatst dus ruim anderhalf jaar geleden
Gewenste Oplossing:
Het blad zou vervangen kunnen worden, anders weet ik geen oplossing, mede doordat er met de bestelling destijds ook al wat fout gegaan is,en ze de klant daarop de schuld gaven


