Klacht: call center essent met valse belofte

Bart 301 op 18 juli 2018 over Essent in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Essent is working on this complaint
πŸ”„ In behandeling
Bedrijf Essent
Status In behandeling
Datum 18 juli 2018

Een klant heeft herhaaldelijk contact gehad met een medewerker van het call center van Essent, die verschillende beloftes deed over kosten en betalingsregelingen. De klant twijfelde aan deze beloftes en ontving geen bevestigende e-mail, waarna hij contact opnam met Essent zelf. Bij dit gesprek bleek dat de gemaakte afspraken niet waren vastgelegd en dat dergelijke situaties vaker voorkwamen bij het call center.

Mijn Klacht:

Diverse malen gebeld door Amel Y, van een call center voor Essent. Deze heeft mij een aantal beloftes gedaan waar ik aan twijfelde. Hij heeft mij diverse malen gebeld en gezegd dat de kosten anders door Essent zouden worden betaald, anders zou hij het persoonlijk betalen, het verschil met andere leveranciers. Hij zou mij ook een mail sturen waarin alles zwart wit zou komen te staan, deze nooit ontvangen dus maar rechtstreeks naar essent gebeld. Deze hebben wij keurig netjes te woord gestaan, complimenten hiervoor. Bleek dat het vaker gebeurde vanuit het call center ook op de geluidsopnames stond in een keer niets meer wat we hadden afgesproken.

Gewenste Oplossing:

Dit soort personen, weg halen bij het call center. Bezorgen een bedrijf een hele slechte naam. Vertrouwen is daardoor compleet weg. Kosten van het verschil zou ik dan ook graag op deze persoon terug halen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Essent over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Essent in behandeling genomen

Bericht van Essent

7 jaren geleden - Beste Bart, Fijn dat wij elkaar zojuist even gesproken hebben. Nogmaals bedankt voor je duidelijke toelichting. Zoals besproken is het absoluut niet de bedoeling dat er onjuiste informatie gegeven wordt. Zeker niet tot 3 maal toe en als je zelf ook nog aangeeft dat het echt niet klopt. Wij brengen namens je netbeheerder de bijbehorende kosten voor de capaciteit van je meters in rekening. Daar mogen wij zelf geen aanpassingen in maken. Er is door mijn collega een melding gemaakt bij de betreffende managers zodat de medewerker wordt aangesproken en er iets van kan leren. Zo hoeft dit in de toekomst niet nogmaals te gebeuren. Ik vind het fijn dat je het contact met Essent zelf als prettig hebt ervaren. Als ik later nog iets voor je kan doen dan kun je mij altijd bereiken via: [email protected]. Met vriendelijke groet, Will Essent Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie