Klacht: Misleiding

mpbraaksma op 06 januari 2017 over KeukenConcurrent in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
KeukenConcurrent has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Braaksma, Ik heb van mijn collega vernomen dat u de keuken order wil behouden. Dat vinden wij erg fijn om te vernemen. U heeft te kennen gegeven dat u graag uw aankoop in een andere showroom wil hervatten,...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 6 januari 2017

Een klant van KeukenConcurrent had twijfels over de maten van een keuken en werd door de verkoper geïnformeerd dat er een inmeter zou komen om de situatie te beoordelen. Na de inmeetafspraak bleek dat de keuken niet zou passen, maar na een week wachten op vervolgcontact van het bedrijf, besloot de klant zelf contact op te nemen en te annuleren. Uiteindelijk werd de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Wij wilde kijken voor een keuken bij KC in Qruqius, maar twijfelde over de maten en of dan alles zou passen. De verkoper gaf aan dat er een inmeter zou komen en dat we dan eventueel in een vervolggesprek zouden kunnen beslissen om wel of niet af te nemen van de keuken. Er moest dan wel een inmeetafspraak gemaakt worden en daar moesten wij onze handtekening onder de afspraak zetten. De inmeter gaf aan dat het niet ging passen en ook kon niet alles geplaatst worden. Daarna gaf hij aan dat we binnen 2 dagen gebeld zouden worden door de KC voor eventuele vervolgafspraken. Na een week hebben we nog niets gehoord maar hebben we KC gebeld om aan te geven dat we geen keuken zullen afnemen omdat deze niet past en wij dan eerst op een andere manier moeten uitbouwen. Toen gaf de KC aan dat we een overeenkomst getekend hadden en geen opdracht voor inmeten en dat we dan 30% annuleringskosten moesten betalen terwijl de verkoper zelf mondeling heeft toegezegd dat nog niets definitief is en dat pas kan zijn na het inmeten en dat we daarna gezamenlijk als partijen zouden beslissen bestellen of niet. Meerdere keren gebeld met de KC en tot 3 x aan toe de telefoniste gesproken die aangaf dat we teruggebeld zouden worden, maar na ruim 4 weken zijn we nog niet teruggebeld.
Dan krijg ik ineens een mail dat we 30% moeten gaan betalen van de juridische zaken

Gewenste Oplossing:

Als KC toegeeft dat er geen overeenkomst is getekend en dat wij akkoord zijn gegaan met de opmeting.
De mail van juridische zaken wordt teruggedraaid en KC eens het fatsoen heeft daadwerkelijk terug te bellen.
KC stopt met dit soort verkooptechnieken waarbij de klant misleid wordt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar KeukenConcurrent over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door KeukenConcurrent in behandeling genomen

Bericht van KeukenConcurrent

9 jaren geleden - Beste meneer Braaksma, Ik heb uw bericht doorgestuurd naar de desbetreffende eindverantwoordelijke in de showroom. Hij zal hierover contact met u opnemen. Ik kan me voorstellen dat u over deze voortgang niet tevreden bent. Met vriendelijke groet, Yasmin - Webcare KeukenConcurrent

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Dank je wel Yasmin. Nee dat klopt. Ik ben totaal niet tevreden over deze gang van zaken en hoe de KeukenConcurrent met zijn klanten omgaat. Ze beloven dat je terug gebeld wordt en dan hoor je niets en gaan zich schuilen achter juridische zaken. We zitten al een maand 3 x te wachten om terug gebeld te worden. Dat wordt ook beloofd maar helemaal niets en sturen dan de juridische zaken op je af. Voor iedereen die een keuken wilt kopen, koop deze niet bij de KeukenConcurrent.

Bericht van KeukenConcurrent

9 jaren geleden - Beste meneer Braaksma, U heeft aangegeven dat u van de aankoop van de keuken af wil zien. Dit is mogelijk echter loopt deze procedure via onze afdeling juridische zaken. Zij zullen dit verder met u afhandelen. Indien u vragen heeft kunt u zich richten tot hen. Met vriendelijke groet, Yasmin - Webcare KeukenConcurrent

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Dat klopt ook niet helemaal. Ik heb geen aankoop gedaan. De adviseur heeft misleidende informatie gegeven en aangegeven dat er nog niets definitief is en later besloten kan worden wel of niet bestellen. Terugbellen doet hij niet. Dit soort praktijken mogen niet. Voor iedereen die een keuken wilt kopen adviseer ik deze niet te kopen bij de Keukenconcurrent en trap niet in de mooie praatjes van die verkopers.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat KeukenConcurrent een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

KeukenConcurrent

Heeft op 26 januari 2017 om 15:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Braaksma,

Ik heb van mijn collega vernomen dat u de keuken order wil behouden. Dat vinden wij erg fijn om te vernemen. U heeft te kennen gegeven dat u graag uw aankoop in een andere showroom wil hervatten, dit is uiteraard mogelijk. Wij vernemen graag de showroom van uw voorkeur.

Met vriendelijke groet,

Yasmin - Webcare KeukenConcurrent

mpbraaksma

Heeft op 26 januari 2017 om 20:11 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Beste Yasmin,

KeukenConcurrent heeft door misleiding geprobeerd een keuken te verkopen. Misselijkmakend dat het zo moet.
Wij kopen over 2 jaar een keuken bij de KeukenConcurrent. Mevrouw Bragadottir van juridische zaken kan ons over 2 jaar daar over contacten.
Dit is zo afgesproken en die afspraak blijft staan. Wij hebben geen contact met andere personen van de KeukenConcurrent over onze voorkeur omdat we eerst moeten zien uit te vinden welke vestiging wel goed met zijn klanten om gaat. Teveel vestigingen hebben klanten misleid en zijn niet eerlijk. Mevrouw Bragadottir kan ons over 2 jaar contacten in welke vestiging wij een keuken gaan kopen. Het heeft voor andere mensen van de KeukenConcurrent dan ook geen zin om contact met ons op te nemen. De afspraak staat met mevrouw Bragadottir en haar zullen we te woord staan.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM