Klacht: Keuken pas helemaal klaar na 9 weken!!

ChantalKeuken op 02 november 2016 over KeukenConcurrent in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
KeukenConcurrent has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 november 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Blans, Mijn collega van de service afdeling heeft u naar aanleiding van deze melding gebeld om alles opnieuw met u door te spreken. Helaas is het niet mogelijk om een eerdere montagedatum in te plannen. Hiervoor wil ik...

Klanttevredenheid: 10.0/10 ★★★★★
Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 2 november 2016

Na de levering en montage van de keuken door KeukenConcurrent op 29 september en 3 oktober, ondervond de klant problemen met ontbrekende en verkeerd geleverde kasten. De klant moest een extra dag vrij nemen voor aansluitwerkzaamheden, en er waren ook beschadigde fronten die nabesteld moesten worden. De communicatie over deze problemen verliep niet naar wens, wat leidde tot frustratie.

Mijn Klacht:

Wij hebben een klacht over de nalevering en montage van ontbrekende dan wel verkeerd geleverde kasten/elementen.

Op vrijdag 29 september jl. is onze keuken geleverd en op maandag 3 oktober is deze gemonteerd. Helaas bleek die maandagochtend 3 oktober gelijk om 8.00 uur al dat er dinsdag nog een andere collega zou komen voor de aansluiting. Hierdoor moest ik een dag vrij nemen. Ergernis nummer 1. Bij een dergelijk grote keuken kan je dit inschatten en tijdig communiceren. De monteur kon het namelijk op zijn papieren inzien.

Op de dag van montage bleken 2 kasten verkeerd geleverd en 2 fronten beschadigd te zijn. Deze werden nabesteld. Na 3 dagen heb ik zelf contact opgenomen met ons contactpersoon om navraag te doen. Ergernis nr 2. Zij dacht mij al gesproken te hebben en vertelde dat er 2 onderdelen in bestelling waren. Dit moesten er veel meer zijn. Zoals eerder door monteur aangegeven op het ‘einde montage – akkoord’ briefje. Op mijn verzoek heeft zij dit aangepast en de rest besteld. De levertijd zou 2 a 3 weken betreffen omdat alles in Duitsland gemaakt moest worden. Ik zou gemaild/gebeld worden over de leverdatum. Daarna niets meer vernomen. Eigenlijk vond ik 2 a 3 weken al te lang duren. Maar ik heb begrip voor het feit dat iets geproduceerd moet worden. Wij hebben zelfs begrip voor het feit dat van alles verkeerd geleverd/beschadigd is.

Na een aantal weken heb ik wederom zelf telefonisch contact opgenomen. Weer een grote ergernis! Toen bleek dat alles pas 11 november geleverd kan worden. Dit is 6 weken na de eerste levering!!! Ik vind dit niet acceptabel. Wij hebben al tijden 5 verhuisdozen met servies staan omdat we geen kast(en) hebben om dit in te ruimen. Door de klantenservice) is geprobeerd om er bij de Afdeling Planning een spoedlevering van te maken. Helaas zonder resultaat.

Wij hebben deze klacht ingediend bij de Keukenconcurrent en hadden na een week nog geen enkele reactie! Wij hebben gewacht op een andere datum, maar zij kunnen de datum van montage niet vervroegen. Helaas was 11 november de enige datum dat wij absoluut niet kunnen. En omdat Keukenconcurrent geen eerdere datum aanbiedt, heb ik zojuist een nieuwe datum aangevraagd; en dat is pas 22 november. Uitermate schandalig!!!!

Na betaling van de gehele keuken lijkt de service ineens veel minder. Ik vind dit echt schandalig en geen goed signaal afgeven!!

Gewenste Oplossing:

Een schadevergoeding of eerdere montagedatum

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar KeukenConcurrent over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door KeukenConcurrent in behandeling genomen

Bericht van KeukenConcurrent

9 jaren geleden - Beste mevrouw Blans, Ik snap dat u hier van baalt! Ik ga uw melding bespreken met de eindverantwoordelijke van de service afdeling met de vraag wat we hierin voor u kunnen betekenen. Met vriendelijke groet, Chris - Webcare KeukenConcurrent

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat KeukenConcurrent een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

KeukenConcurrent

Heeft op 04 november 2016 om 15:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Blans,

Mijn collega van de service afdeling heeft u naar aanleiding van deze melding gebeld om alles opnieuw met u door te spreken. Helaas is het niet mogelijk om een eerdere montagedatum in te plannen. Hiervoor wil ik u ook via deze weg onze excuses aanbieden.

U heeft in tussen een vast contactpersoon bij de service afdeling welke er voor gaat zorgen dat uw keuken zo snel mogelijk 100% wordt opgeleverd. Voor verdere vragen mag u altijd contact met haar opnemen.

Met vriendelijke groet,

Chris - Webcare KeukenConcurrent

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM