Mijn Klacht:
Driebergen-Zeist, dinsdag 7 juni 2016, 17.46u. Ik haalde de trein van 17.15 net niet (en mede gezien de campagne om niet meer in te stappen na het fluitsignaal probeerde ik het ook niet meer). Toen een half uur later de volgende trein arriveerde liep ik naar de achterste coupé van de lange trein en wachtte tot de passagiers uitgestapt waren. Op het moment dat de laatste passagier uitstapte sloten de deuren onmiddellijk en kon ik niet meer instappen! Ik had zelfs nog de indruk dat iets verder naar voren er nog mensen aan het uitstappen waren; het zou zomaar kunnen dat iemand niet de gelegenheid heeft gehad om uit te stappen. Met mij overkwam dit een paar mensen. Een van hen vertelde dat de trein bovendien een of twee minuten te vroeg was; toen ik op mijn horloge keek was het inderdaad nog niet eens vertrektijd.
Op deze manier werkt de campagne averechts!!! Ik zorg de volgende keer hoe dan ook dat ik er in kom en niet weer nog een half uur (in totaal nu dus zelfs een uur) hoef te wachten).
Gewenste Oplossing:
Als er voldoende tijd gegeven wordt om uit- en in te stappen en er niet ook nog eens te vroeg vertrokken wordt. Dan vind ik de campagne terecht, maar zo kan het echt niet. Ik heb nog niet nagegaan of dit onder vergoeding bij vertraging valt, maar vind dat dit wel zou moeten.


