Mijn Klacht:
Dinsdagavond een pet besteld bij hoedshop.nl, dit verliep allemaal zonder problemen. Keurig een bevestiging via de mail en niet veel later een mail dat mijn pakket verzonden was en door dpd verzonden zou worden.
Nu kom ik gisteren echter terug van mijn werk en zit er een briefje in de brievenbus dat ik niet thuis was en dat ik mijn pakketje ergens in de stad op kan halen bij een depot van dpd.!
Word er door de dpd geen tweede bezorgmoment gedaan? Ik betaal verzendkosten voor zo’n pakketje en dan verwacht ik ook dat het bij mij thuis word afgegeven en niet dat ik het in de stad op moet halen. Anders had ik net zo goed zelf naar de stad kunnen gaan om iets te kopen! Ik kon zelfs geen ander bezorgmoment kiezen wat op wel het kaartje van dpd stond want mijn pakketje was al op het depot afgegeven.
Gewenste Oplossing:
Als het pakketje bij mij aan de deur word afgeleverd of als het zo is dat de dpd maar 1 bezorgmoment kent dat ze dat op de site van hoedshop aangeven dan weet ik op welke dag ik moet bestellen. (Of helemaal niet bestellen)

