Klacht: NS GROEP IZ NS REIZIGERS

baghdeda op 27 april 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 mei 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Khayat, Hartelijk dank voor uw bericht welke wij op 27 april 2016 via Klacht.nl hebben ontvangen. Allereerst mijn excuses voor de late beantwoording. U vraagt zich af waarom er een bedrag van € 15,83 van uw rekening is...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 27 april 2016

Een klant heeft onterecht 15,83 euro van zijn rekening afgeschreven gekregen door NS voor een bestelling of abonnement dat hij niet had gedaan. Het bedrag is inmiddels teruggeboekt.

Mijn Klacht:

Van mijn rekening werd 15,83 euro afgeschreven voor een bestelling die ik niet had gedaan, of abonnement dat ik niet heb. Het geld heb ik nu teruggeboekt.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag weten waarom er geld word afgeschreven en als er voor word gezorgd dat dit niet weer gebeurt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 24 mei 2016 om 11:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Khayat,

Hartelijk dank voor uw bericht welke wij op 27 april 2016 via Klacht.nl hebben ontvangen. Allereerst mijn excuses voor de late beantwoording.

U vraagt zich af waarom er een bedrag van € 15,83 van uw rekening is afgeschreven. U heeft niets besteld en geen abonnement. Graag ga ik hier op in.

Elke maand wordt dit bedrag van uw rekening afgeschreven omdat u een Altijd Voordeel abonnement heeft en ook gebruikt. De factuur van deze maandelijkse afschrijving kunt u inzien in uw Mijn NS account.

Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
NS Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten