Mijn Klacht:
Vrijdag 26 februari naar de HHB in de Rai
We zijn om 9.17 met trein vanuit Eindhoven vertrokken en waren om 13.00 uur via Den Bosch, Tilburg, Breda, Den Haag, Leiden in de Rai aangekomen. Vanaf Den Bosch moeten staan op het perron of in een overvolle trein.
Er was een ongeluk gebeurd met een persoon, dit is natuurlijk overmacht. Vol goede moed om 21.00 uur aan de terug reis willen beginnen. Laatste trein naar Utrecht was volgens medewerker al vertrokken. Trein die er stond vertrok niet, vol perron. Geen info,
Eindelijk ’n trein, bestemming Hilversum , toch maar ingestapt weg daar in ieder geval. Halverwege veranderd het bestemming bordje in de overvolle trein In Utrecht , yes zou het nu eindelijk goedkomen ?! Nee dus om 11.00 uur in Utrecht , trein naar Maastricht gaat vandaag niet i.v.m..seinstoring niemand kon zeggen hoelaat er wel een trein kwam. .Ja een trein ,Wij stappen in, we moesten er weer uit. De trein rijd 20 meter verder, blijft stil staan en na 5 min. gaan de deuren open en iedereen stapt in, maar dit past dus echt niet. Wij gaan er maar weer uit want dit is gevaarlijk. Uiteindelijk wordt er weer een treinstel aangekoppeld en kunnen we nu dus weer staan en gaan om 23.50 uur op weg naar huis. Rond 1 uur komen we in Eindhoven aan. Wat een dag.
Wij zijn zeer teleurgesteld in NS
Gewenste Oplossing:
Dit lijkt me wel een gevalletje van GEEN communicatie. Er hangen op alle stations omroep installaties gebruik die aub. Een kopje koffie uitdelen op het perron zou ook prettig geweest zijn.

