Mijn Klacht:
Het betreffende voordeeluren abonnement staat op naam van mw. K.J.Th.Wondergem en wordt door mij betaald, haar tante, mw Th.Wondergem.
Aangezien ik niet in bezit van deze kaart weigert de NS het abonnement stop te zetten. De reden is dat ik het abonnement niet van de OV kaart kan halen.
K.J.Th.Wondergem woont sinds juli 2013 in Australië
en heeft het abonnement sinds die tijd ook niet meer benut.
Het rare is dat ik wel mag betalen maar de betaling niet kan stopzetten.
Afgelopen jaar heb ik al een brief geschreven aan de NS met dit hele verhaal en het rekening nr van mijn nicht. OP dit moment krijg ik weer de rekening omdat zij het niet kunnen afschrijven van het reknr van mijn nichtje. Dus wordt het probleem bij mij neergelegd i.p.v. bij mijn nicht. Lijkt mij niet helemaal gewoon. Ik hoor graag wat u van mij wilt weten om het probleem op te lossen. met vriendelijke groet;
Gewenste Oplossing:
Als de betaling van het voordeelurenabonnement stop wordt gezet. Als dit alleen kan door mijn nicht geen OV kaart te verstrekken dan zij dat zo.


