Klacht: Ziggo komt keer op keer hun afspraken niet na.

Radjesh81 op 29 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 september 2015

Ziggo wordt bekritiseerd omdat het bedrijf herhaaldelijk afspraken over terugbellen en leveringen niet nakomt. De klager heeft meerdere keren contact opgenomen, maar zonder resultaat, en voelt zich benadeeld omdat bestaande klanten meer betalen voor extra's, terwijl nieuwe klanten vaak gratis aanbiedingen krijgen. Ondanks toezeggingen van medewerkers om terug te bellen, is dit niet gebeurd.

Mijn Klacht:

Ziggo heeft een grote naam maar gewoon normale afspraken over terugbellen en over leveren van zaken nakomen lukt ziggo niet. ik heb inmiddels wel 10 keer gebeld maar helaas dit allemaal zonder resultaat. Het begon allemaal met een vraag aan ziggo over de nieuwe pakketten die ze aanbieden. Ik vroeg me af waarom ik als bestaande klant altijd moet betalen voor extra zaken en nieuwe klanten van alles gratis erbij krijgen. Gaan de dit gesprek stelde ik nog wat aanvullende vragen. Op een gegeven moment moest de medewerker van ziggo wat navragen. Hij zou me dan de zelfde dag nog terug bellen met het antwoorde. Een paar dagen later was ik nog niet terug gebeld. Ik ben toen maar weer zelf gaan bellen. Toen kreeg ik iemand aan de lijn die mijn het gevoel gaf dat ze het zou oplossen voor mij. We maakte concrete afspraken over een monteur en een nieuwe modem. De monteur en de modem werden tijdig geleverd en aangesloten. Aansluitend zou er nog telefonische contact zijn om bij tevredenheid een nieuw product te bestellen. Helaas gaat hier weer een tijd voor bij en ben ik maar weer zelf gaan bellen met Ziggo. Toen kreeg ik een verhaal te horen waarom er niet teruggebeld werd. Het management wilde de telefoon aannemen en vonden de gemaakte afspraken met mensen een stuk minder belangrijk. Hierdoor was terugbellen niet nodig. Als dit al waar zou zijn dan is het toch belachelijk dat ik dit als klant van ziggo te horen krijg ? Maar goed ik heb toen een afspraak gemaakt voor een nieuwe box. Deze box zou dinsdag bij mij afgeleverd worden. Ik krijg netjes een bericht dat het dinsdag bij mij geleverd gaat worden. ik neem dinsdag een dag verlof op. Helaas heb ik dinsdag niemand kunnen bekennen met een ziggopakket. Ik woensdag weer bellen met de vraag waar het pakket blijft. De medewerker die ik aan de lijn krijgt zegt dat ze maandag al wisten dat de levering dinsdag niet door ging maar dat ze het niet nodig vonden om de klant te informeren. Ik heb toen een klacht ingediend want ik heb wel een dag verlof moeten opnemen. Ik zou een week laten teruggebeld worden met een gepaste oplossing. Vandaag wordt ik tijden mijn werk gebeld om de klacht te bespreken. ik zat in gesprek dus kon niet echt praten. We hebben toen afgesproken dat ze me na 5 uur zou terug bellen. Ik heb nog gevraagd of ze vandaag nog wel zou bellen en daarop was het antwoord ja. Nu om 21 uur bel ik maar weer zelf terug met de vraag hoe het nou zit en als antwoord krijg ik weer dat het ze spijt en dat ik gelijk heb. Ik heb niks aan jullie spijt maar ik wil dat jullie een keer je afspraken nakomen en dit voor mij oplossen.

Gewenste Oplossing:

ik heb een dag verlof moeten nemen. Ik verdien 33 euro per uur. 8 x 33 = 264 euro vergoeding. Als dit niet lukt dan ga ik er ook mee akkoord als ik 12 maanden het alles in 1 pakket krijg voor 29.95 per maand inclusief onbeperkt bellen.

Ik heb echt mijn best gedaan om dit probleem samen met ziggo op te lossen maar helaas lukt dit niet. ik krijg een compensatie van eerst 35 en later 50 euro. Ik hoop dat jullie zelf ook snappen dat dit geen realistische bod is om dit probleem op te lossen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie