Mijn Klacht:
Goede morgen mijnheer/mevrouw,
in augustus heb ik onder nr. 8550107100 het software programma “red uw video’s” van de firma Magix gekocht
Toen ik hiermee problemen had met het branden en oonemen in MEPG 2 heb ik contact met hun gezocht en kreeg het volgende antwoord.
Geachte aanvrager,
Bedankt voor uw reactie.
Onder het van u genoemde e-mailadres [email protected] staat slechts het onderstaande product geregistreerd. Dus wij vermoeden u bedoelt deze software in uw mail.
Helaas leveren wij voor deze oude versie geen support meer, aangezien het product ouder is dan 2 jaar.
Mocht u interesse in de meest actuele versie hebben
http://www.magix.com/nl/fotos-op-cd-dvd/deluxe/ willen wij u wel graag een tegoedbon ter waarde van 20,- euro toezenden. In dit geval graag een korte reactie terug op deze mail.
Produkt: Foto’s op CD & DVD 9
Seriennummer: P2-29034-49099-60393-42220-36321-58602
Downloads:
Installationspaket http://dl03.magix.net/fotos9dlv_nl.exe
Anleitungsdatei (pdf) http://dl03.magix.net/manual_fotos9_nl.pdf
Met vriendelijke groeten
Kristina de Visser
U kunt hieruit dus lezen dat het programma niet meer wordt ondersteund en dus waardeloos is omdat ik nooit van z’n leven de films op DVD kan branden.
Graag zou ik daarom willen weten of u alsnog deze bestelling wilt terug nemen en of omruilen voor het filmprogramma van Pinnecle
Het gaat dan om Pinnecle 18 van € 62,00
Gewenste Oplossing:
Als de mogelijkheid tot inwisselen met restantbijdragen wordt geboden

