Mijn Klacht:
Te Lissabon huurden wij een wagen bij Dollarrent/Hertz. Periode 08/09-16/09. Wij tankten voor binnen brengen auto vol te Estoril = 17km van Lisabon (wij wisten ook niet dat er dichterbij nog tankstations waren). bij binnenbrengen wagen discussie dat auto niet vol genoeg getankt was.
Kostprijs 20 euro diesel en 25 euro werkuren.Na een kwartier discussieren vroegen we de sleutels terug om auto zelf dichterbij te gaan “voltanken”. Antwoord : “dossier wordt gesloten” zonder bijkomende kosten. Iemand wilde blijkbaar snel 45 euro verdienen met en waarschijnlijk zonder medeweten Hertz.
Gewenste Oplossing:
Bij het ophalen van de wagen had men ons moeten informeren naar de dichtstbijzijnde tankstations aan Luchthaven te Lissabon voor het voltanken bij binnen brengen..

