Klacht: verhoging abbonementskosten

danny198612 op 20 september 2015 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 oktober 2015
Reactie van het bedrijf:

Klacht geregistreerd en daarmee doorgegeven aan de verantwoordelijke afdeling. Dit via de e-mail laten weten aan de klant. Omdat wij als klantenservice niet meer kunnen doen, sluiten wij deze klacht.

Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 20 september 2015

Een klant van NS heeft zijn onvrede geuit over de verhoging van de abonnementskosten met 65 euro per jaar voor het traject vrij abonnement. Hij merkt op dat de service verslechtert, met vaker uitvallende treinen en een slechtere hygiëne, terwijl trouwe klanten meer moeten betalen voor hetzelfde product.

Mijn Klacht:

Mijn traject vrij abbonement is 65 euro duurder geworden per jaar , terwijl de treinen vaker uitvallen en de treinen ook steeds smeriger worden. Ik vind het erg jaar dat de klant tegewoordig merkt dat er zowel op facilitair gebied bezuinigd word, alswel geld verdiend aan trouwe klanten die nu meer betalen. Zelfde product, verslechterde omstandigheden. Ik vind dit erg jammer om te constateren als fan van de NS

Gewenste Oplossing:

Geen verhoging van het abbonement dit jaar.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 13 oktober 2015 om 11:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht geregistreerd en daarmee doorgegeven aan de verantwoordelijke afdeling. Dit via de e-mail laten weten aan de klant. Omdat wij als klantenservice niet meer kunnen doen, sluiten wij deze klacht.

danny198612

Heeft op 13 oktober 2015 om 12:20 geantwoord

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Ik verneem geen oplossing in de afhandeling van mijn klacht, enkel interne registratie van de klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten