Mijn Klacht:
Ordernummer:
Geachte heer/mevrouw,
Bij deze wil ik graag mijn ontevredenheid over de service van de keukenconcurrent beschrijven.
Toen ik de keuken kocht zijn er duidelijke afspraken gemaakt over de levering en montage.
Ik had er een goed gevoel over en vol enthousiasme heb ik op de keuken gewacht.
Op 19 augustus is de keuken in goeie orde geleverd (dacht ik) en zoals afgesproken heb ik het volledige bedrag betaald. De volgende dag zou de monteur langs komen op 20 augustus. Dit is gebeurd.
De monteur was te vroeg maar dat was geen probleem. Echter kon de monteur zijn werk niet doen omdat er nog van alles moest gebeuren met de leidingen. Keukenconcurrent zou een leidingschema opsturen wat nooit is gebeurd. De monteur heeft dit gerapporteerd en is vertrokken.
Ik heb vervolgens contact opgenomen met de klantenservice voor een nieuwe afspraak op de kosten van de kreukconcurrent. Dit is goed verlopen maar ik moest 11 dagen wachten op de monteur wat voor mij betekent dat ik elke dag voor elke maaltijd buiten de deur moest bestellen en dan wil ik niet eens de chaos mee rekenen. Ik vind dit niet netjes en eerlijk naar mij toe. Ik had keukenspullen in mijn huiskamer en in de keuken. Daarnaast kon ik niet koken omdat ik alles al had weggehaald in de keuken.
Na 11 dagen op 31 augustus is monteur geweest en heeft de keuken deels kunnen plaatsen.
Sommige kastjes waren namelijk stuk gegaan. Ik moet nu wachten tot 4 oktober tot er een monteur de keuken kan komen afmaken.
Ik vind dat de afhandeling niet netjes is geweest en ik heb overal zelf achterna moeten bellen.
Zelfs de koelkast was niet schadevrij. Ik weet dat dit soort dingen kunnen gebeuren maar ik betaal wel voor een goed product en hoop op goeie service. Ik heb mij laten informeren en ik begreep dat ik hier mogelijk een vergoeding voor mag vragen.
Ik hoor graag wat de mogelijkheden zijn en hoop dat wij hier kunnen uitkomen.
Voor vragen kunt u contact opnemen met Said. Telefoonnummer 06-55738969.
Hoop snel iets van jullie te vernemen.
Met vriendelijk groet,
Familie Haddaoui
Gewenste Oplossing:
Ik hoop hier een vergoeding voor te krijgen of anders een spoedlevering/montage

