Klacht: kan abonnement niet afsluiten

ithoben op 07 augustus 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 september 2015
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 7 augustus 2015

Een klant heeft geprobeerd een abonnement af te sluiten voor zijn vader bij Hollandsnieuwe, maar kreeg te horen dat dit financieel niet mogelijk was. In plaats daarvan kon hij alleen een losse telefoon en een los abonnement aanschaffen, wat de klant als vreemd ervaart. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

wil voor mijn vader abonnement afsluiten, krijg mededeling dat dit niet mogelijk omdat dit financieel niet mogelijk zo zijn! Kan alleen losse telefoon a 240,00 euro en los abonnement. Dus 240,00 los in een keer zou wel mogelijk zijn???!!
Heel vreemd!!

Gewenste Oplossing:

Dat het gewoon afgesloten kan worden. wanneer niet mogelijk, wat is dan de ware reden

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie