Klacht: geen internet van gisteren avond

jazzbv op 30 mei 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 mei 2015

Een klant van Ziggo ervaart ernstige problemen met de internetverbinding, die sinds de vorige maand inconsistent is. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, voelt de klant zich niet goed geholpen en heeft hij geen duidelijke antwoorden ontvangen. De situatie wordt verder bemoeilijkt door een gebrek aan medewerking van de verhuurder.

Mijn Klacht:

Worst customer care and internet ever. Called up their service number and no one knows anything..landlord is an asshole and doesn’t bother..always shitty internet since last month..

Gewenste Oplossing:

Since yest evening

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie