Klacht: Geen machinist aanwezig

Op stap op 21 mei 2015 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

4/06/2015 per e-mail geen oplossing kunnen bieden. Jammer dat de reis geen doorgang heeft kunnen vinden.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 21 mei 2015

Op 21 mei wilde een reiziger met de sprinter van Den Haag naar Rijswijk, maar de trein kon niet verder dan Delft rijden vanwege een ongeval. Ondanks herhaalde mededelingen van de conducteur over het ontbreken van een machinist, bleef de trein stil staan, waardoor de reiziger uiteindelijk teleurgesteld besloot om naar huis te gaan. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Donderdag 21 mei wilden wij met de sprinter van cs den haag naar station rijswiijk. vertrektijd 13,47, Door ongeval bij Schiedam zou de sprinter niet verder reiden dan naar station delft. Conducteur deelde in de trein mede dat er geen machinist te vinden was om de trein te besturen. Om 14.13 zou de sprinter wel vertrekken, dus wachten. Ook toen de mededeling geen machinist aanwezig, Dit herhaalde zich om 14.47 u en om 15.13, Toen waren wij het zat om verder te wachten en zijn teleurgesteld huiswaarts gekeerd,

Gewenste Oplossing:

Ontevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 04 juni 2015 om 09:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

4/06/2015 per e-mail

geen oplossing kunnen bieden. Jammer dat de reis geen doorgang heeft kunnen vinden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten