Klacht: Bestelling

Timea75 op 12 april 2015 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, mevrouw, Ik heb vernomen dat u de bestelling ondertussen al in ontvangst hebt genomen. We hopen dat de boeken in goede orde zijn aangekomen. Ik wens u veel leesplezier! Groet, Irene van bol.com

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 12 april 2015

Een klant heeft een klacht ingediend over de afhandeling van een bestelling bij Bol.com. Na een mislukte verwerking van de oorspronkelijke bestelling, waarbij het bedrag al was betaald, werd de bestelling geannuleerd en moest de klant opnieuw bestellen. Bij het opnieuw plaatsen van de bestelling bleek de levertijd langer te zijn dan verwacht, wat leidde tot onvrede. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste Bol.com

Bij deze wil ik mij graag beklagen over de afhandeling van een bestelling. Als eerste heb ik een bestelling gedaan bij jullie, de bestelling afgerond en betaald. En daarna kreeg ik het bericht dat de bestelling niet goed was verwerkt, terwijl wel al het geld via i deal was betaald.

Daarna heb ik de klantenservice gebeld en gevraagd wat de oorzaak zou zijn en wat ik verder moest doen. Zij vertelde mij dat de bestelling is geannuleerd en dat ik het geld terug zou ontvangen. En dat de bestelling opnieuw moest worden geplaatst.

Omdat ik de boeken graag de volgende dag wilde hebben, en dat zou via de site mogelijk zijn. Heb ik de bestelling nogmaals geplaatst en betaald. Echter stond na de betaling dat de levertijd geen dag was, maar 2 tot 3 dagen. Als ik dat van te voren had geweten, dan zou ik de boeken wel in de winkel hebben gekocht. Ik ben hierover zeer teleurgesteld en tot op heden heb ik nog geen bericht gekregen dat de boeken kunnen worden opgehaald bij de AH in Lisse.

Graag ontvang ik van jullie een reactie over deze kwestie en een oplossing.

Met vriendelijke groeten,

Timea Borcsok

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag korting krijgen want ik heb eigelijk deze boeken al zaterdag nodig gehad.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 10 april 2015 om 12:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer, mevrouw,

Ik heb vernomen dat u de bestelling ondertussen al in ontvangst hebt genomen. We hopen dat de boeken in goede orde zijn aangekomen.

Ik wens u veel leesplezier!

Groet,
Irene van bol.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM