Mijn Klacht:
Vandaag had ik een probleem, mijn OV chipkaart was geblokkeerd.
Hierdoor kon ik niet meer in- en uitschenken, ik kwam het station Rotterdam niet meer op.
Ik ben naar de Servicebalie gegaan van de NS op Rotterdam Centraal, daar werd ik geholpen door een mevrouw die aangaf dat ik te weinig saldo had en dat mijn OV chipkaart om die reden was geblokkeerd.
Daarop gaf ik aan dat ik een Studenten Week Abbonnement heb, en dus gratis reis. Ook dat ik al heel lang met hetzelfde saldo reis.
Maar ik moest toch opwaarderen, 20 euro.
Daarna probeerde ik weer in te checken, maar dit lukte niet.
Ik ben toen terug gegaan naar het NS Servicepunt, en na lang wachten werd ik geholpen door een meneer.
Hij checkte mijn OV en zei dat hij er niks aan kon doen. Ik legde uit dat ik minuten geleden ook bij hun was geweest en dat het zou moeten werken.
Ik kreeg als ongeïnteresseerde reactie: Ja, dat weet ik niet.
Geen overleg met collega’s, niks.
Hij zei dat er mensen op het station liepen, hij kon niet weg. Maar ik kon het station niet binnen!
Het servicepunt met tickets wist ook van niks.
Ik ben toen met behulp van andere mensen door de poortjes gekomen tot mijn werklocatie. Op mijn werk OV en Trans Link Systems gebeld, ook hier werd ik bij beide van het kastje naar de muur gestuurd, binnen 5 werkdagen zou ik reactie krijgen.
Op de terugreis ben ik weer teruggegaan naar hetzelfde OV Servicepunt, ditmaal bij de RET.
Met twee knoppen werd ik van de blokkering afgeholpen. Heel raar. De RET (servicepunt) zit pal naast het OV Servicepunt, maar ze hebben geen communicatie met elkaar blijkbaar en geven hierdoor foutieve informatie. Dit heeft mij ontzettend veel tijd gekost, daarnaast de 20 euro die ik nooit gebruik i.v.m. mijn gratis reisproduct.
Gewenste Oplossing:
Bij betere communicatie onderling en juiste informatieverstrekking naar mij toe.

