Klacht: kan niet inloggen op anwb.nl/goud2015

rickenanneke op 13 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 13 december 2014

Een lid van de ANWB heeft problemen met inloggen op de website anwb.nl/goud2015, ondanks het ontvangen van een gouden pas en een cadeau voor langdurig lidmaatschap. De gebruiker kan geen toegang krijgen tot de beloofde voordelen.

Mijn Klacht:

Mooie brief gekregen en een gouden pas omdat ik al 10 jaar lid ben.
En daarbij krijg ik een passend cadeau als ik inlog op anwb.nl/goud2014.
Maar ik kan helemaal niet inloggen op anwb.nl/goud2015

Gewenste Oplossing:

Als ik een mooi passend cadeau krijg en geen 'frutsel' na al 10 jaar lang lid te zijn. Hier hier hoort toch iets moois bij. Loyaliteit is uitzonderlijk en ik ben het al 10 jaar naar de anwb

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM