Mijn Klacht:
Tijdens mijn treinreis van Roermond naar Sittard van17.03 sprak de conductrice direct na dat de trein vertrok in Roermond de reizigers via de intercom op een zeer onfatsoenlijke en cynische manier toe.
Ze zei letterlijk: ik heb een verrassing voor u , er zijn geen 2 maar 8 deuren om in en uit te stappen en dit op een alles behalve vriendelijke toon. Verder stak ze een heel verhaal af dat de vertraging die er was dus door de reizigers kwam en dat dus weer de aansluitingen gemist werden daardoor. En zo ging ze nog wel even verder op een zeer cynische manier. Ik vind het jammer dat er op zo,’n klantonvriendelijkheid manier met de reizigers wordt omgegaan. Een tip: wacht niet tot de trein gaat rijden maar loop even langs de trein en maak de reizigers er op attent dat verderop ook ingestapt kan worden. Dit dan op een normale en liefst vriendelijke manier. Dit werkt veel beter als pas als de trein vertrekt via de intercom mensen cynisch vertellen hoe je erover denkt. Dit is erg gemakkelijk en te laat. Vervolgens geen conductrice meer gezien voor controle van de kaarten . Erg laf zachtjes uitgedrukt. Ben dan zo sportief en laat je dan ook zien na zo’n toespraak. Een gemiste kans jammer.
Met vriendelijke groet,
C.Bosch
Gewenste Oplossing:
Op een vriendelijke manier de reizigers gewoon vragen en attent maken hoe het ook zou kunnen. Zelf vragen en niet via de intercom als de trein vertrokken is

