Mijn Klacht:
Mijn klacht bestaat uit meerdere delen, maar de belangrijkste is de automatische verlening van mijn 24 maanden contract. Daarnaast heeft de klantenservice te laat gemaild. Ook de internetbundel die gratis was, blijkt nu ineens bij de automatische verlenging door te gaan, betaald?! Dit was niet aan te passen op mijn hollandsnieuwe.
Hieronder mijn uitgebreide verslag.
Afgelopen 7 september zou mijn contract afgelopen zijn, daar is namelijk voor getekend. Helaas kwam ik er te laat achter dat het contract doorloopt na de maanden waarvoor getekend is. Zeer vreemd, want dit heb ik niet teruggevonden in mijn contract.
Het opzeggen was niet mogelijk, want de laatste maand was reeds ingegaan. Voor opties heb 8 augustus ik naar klantenservice gemaild, hiervan kreeg ik veel te laat antwoord, namelijk de 24e: ver na de 7 werkdagen die ervoor stonden.
Nu heb ik tijdens mijn contract de internetbundel van 500 MB gratis bij mijn abonnement gekregen. Wat blijkt, deze gaat gewoon door?! Ik moest ineens 20,50 betalen in plaats van 16,75 terwijl kosten van mijn telefoon kwamen te vervallen. Dat bleek de internetbundel te zijn.
Op mijn hollandsnieuwe was dit ook niet aan te passen toen ik doorhad dat deze ineens bij mijn kosten zou komen. Dit is namelijk niet mogelijk zolang je contract loopt, want daar heb je voor getekend, terwijl dit voor de periode na mijn contract was. Nu zit in de volgende maand en kan het ook niet aanpassen.
Omdat ik het niet eens ben met mijn automatische verlening en dan met name de internetbundel die er ineens bijkomt heb ik de 20,50 euro terug laten boeken. Hiervan heb ik de klantenservice op de hoogte gesteld.
Gewenste Oplossing:
De automatische verlenging is al in gang gezet dus hieronder mijn oplossing voor dit probleem voor zover nog mogelijk naar mijn idee:
Mijn contract loopt volgende maand af (deze heb ik nu wel opgezegd), in de tussentijd maak ik gebruik van mijn telefoon dus ben ik bereid om de 275 bundel gewoon te betalen omdat ik daar gebruik van maak. De internetbundel heb ik niet nodig en wil ik niet betalen. Hollandsnieuwe kan daarom 10,50 afschrijven en gebruikte MB's van mijn beltegoed afhalen (de 20,50 is namelijk teruggeboekt).

