Klacht: betalingsachterstand

theos1954 op 25 juni 2014 over Vattenfall in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vattenfall has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 juni 2014
Bedrijf Vattenfall
Status Opgelost
Datum 25 juni 2014

Een klant van Vattenfall heeft een betalingsachterstand opgelopen door een hogere afrekening dan verwacht, veroorzaakt door een nog aangesloten elektrische boiler. Hoewel de klant de hoogte van de nota niet betwist, is hij teleurgesteld dat Vattenfall de vordering aan een deurwaarder heeft overgedragen, ondanks eerdere toezeggingen voor een betalingsregeling van €50 per maand.

Mijn Klacht:

Ik heb bij NUON een betalingsachterstand afgelopen doordat de afrekening beduidend hoger uitviel dan gedacht omdat de elektrische boiler waarvan ik dacht dat deze afgesloten was, nog aangesloten bleek en ik daardoor naast het gasgebruik van een bad geiser ook nog eens de stroomkosten van het dagelijks opladen in rekening kreeg gebracht. Ik bestrijd de hoogte van de nota niet, maar men wens de betalingsregeling die ik wil treffen niet rechtstreeks met mij aan te gaan, doch men heeft de vordering in handen gegeven van een deurwaarder, waar ik dan wél een regeling mee zou kunnen treffen, maar dan komen de kosten van de deurwaarder er ook weer bij. Dit zelfs ondanks een toezegging van NUON via de mail, dat een maandbetaling van E 50,00 akkoord was om de achterstand, men dreigde zelfs met afsluiting, waardoor ik noodgedwongen naar een andere leverancier moest overstappen

Gewenste Oplossing:

Als ik een normale regeling met NUON kan treffen zonder de bijkomende incassokosten van de deurwaarder

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vattenfall over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vattenfall in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vattenfall een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vattenfall

11 jaren geleden - Beste Theo, Op deze website lezen wij je klacht over Nuon. Je geeft aan dat je een betalingsregeling met ons wil treffen en niet met het incassobureau. Op 29 april 2014 hebben wij een betalingsregeling met je getroffen. De regeling ging op 2 juni van start. Tot onze spijt ben je de betalingsregeling niet nagekomen en is deze bij de eerste termijn vervallen. Wij hebben de vordering toen overgedragen aan een incassobureau en niet aan een deurwaarder. De kosten die in rekening zijn gebracht zijn door ons in rekening gebracht. Het incassobureau brengt geen extra kosten in rekening. Wij vragen daarom aan je om contact op te nemen met het incassobureau om tot een oplossing te komen voor het betalen van de vordering. Met vriendelijke groet, Joeri Nuon Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie