Klacht: simkaart

DionneC op 06 mei 2014 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 6 mei 2014

Een klant van BEN heeft een klacht ingediend over de kosten voor een nieuwe simkaart, die 15 euro bedraagt, terwijl hij een nieuwe telefoon heeft aangeschaft die een andere simkaart vereist. De klant vindt het teleurstellend dat, ondanks zijn lange relatie met het bedrijf en het verlengen van zijn abonnement, hij extra moet betalen voor de simkaart. Hij is van mening dat als trouwe klant, hij recht zou moeten hebben op een kosteloze vervangende simkaart.

Mijn Klacht:

Ik heb een nieuwe telefoon gekocht waarin de normale simkaart niet meer past, nu wil ik graag een andere simkaart ontvangen die wel past in mijn toestel. Echter betaal je daar 15 euro voor bij BEN! ongeacht of je het nieuwe toestel bij hen besteld of dat je een abonnement bij hen verlengt. Als jij een nieuwe simkaart wilt moet je daar extra voor betalen. Zegt de medewerkster nog doodleuk het is toch niet onze schuld dat u een nieuwe telefoon koopt.
Dus als langlopende klant waarderen zij het niet dat je via hen je abonnement verlengt en behoud. erg jammer! de kosten van een simkaart liggen ver beneden deze prijs, en als langlopende klant zou je kosteloos een nieuwe moeten kunnen ontvangen!

Gewenste Oplossing:

Als er geen of lagere kosten voor een andere simkaart in rekening worden gebracht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie