Klacht: betaalingen

[email protected] op 04 september 2013 over Essent in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Essent has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste [email protected], Zojuist heb ik u een e-mail verzonden omtrent uw klacht. Hoop u bij deze voldoende te hebben geïnformeerd Met vriendelijke groet, Hermine Klantenservice Essent

Bedrijf Essent
Status Opgelost
Datum 4 september 2013

Een klant van Essent heeft een openstaande rekening en ervaart problemen met een betalingsregeling die niet wordt nageleefd. Ondanks meerdere telefoontjes naar de klantenservice, voelt de klant zich niet correct behandeld en geeft aan dat hij maximaal 100 euro per maand kan betalen, terwijl de reguliere rekening wel op tijd wordt voldaan. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik heb een rekening openstaan ik heb een regeling maar daar word en niet aan gehouden ik heb al paar keer gebeld om dat het zou niet kan en je word ook niet netjes te woord gestaan en wil die netjes betalen ik kan niet meer dan 100 euro Per maand de gewone rekening word netjes voldaan

Gewenste Oplossing:

graag een oplossing

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Essent over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Essent in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Essent een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Essent

Heeft op 04 september 2013 om 14:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste [email protected],

Zojuist heb ik u een e-mail verzonden omtrent uw klacht.

Hoop u bij deze voldoende te hebben geïnformeerd

Met vriendelijke groet,

Hermine
Klantenservice Essent

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie