Klacht: Online aanmelding geweigerd

Nicole33 op 24 juli 2013 over Essent in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Essent has resolved this complaint
Klacht opgelost op 24 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Nicole33, Zojuist hebben wij telefonisch contact gehad over uw klacht. Zoals telefonisch besproken gaan wij u alsnog aanmelden per 04-08-2013 met het welkomstgeschenk van 190 euro. Hoop u bij deze voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijk groet, Hermine Klantenservice...

Bedrijf Essent
Status Opgelost
Datum 24 juli 2013

Een klant heeft zich aangemeld bij Essent via gaslicht.com voor een welkomstteruggave van €190,-, maar kreeg een brief waarin stond dat zijn aanmelding was geweigerd. Ondanks dat de klant aangaf dat hij meer dan een jaar weg was, werd hem verteld dat de aanmelding niet kon doorgaan omdat hij nog geen jaar weg was, wat hij betwistte. De communicatie verliep via een betaald nummer, wat de klant als onvriendelijk ervoer.

Mijn Klacht:

Vorige week heb ik me aangemeld via gaslicht.com als nieuwe klant voor Essent met de welkomstteruggave van €190,-. Op het moment dat ik weer klant word, ben ik een jaar weggeweest en dit zou volgens de voorwaarden moeten kunnen.

Ik kreeg vandaag echter een brief waarin vermeld werd dat ik contact had gezocht (niet waarover), dat Essent daarop telefonisch contact met mij had gezocht, maar geen telefoonnummer van me had. Bijzonder, omdat ik mijn nummer heb opgegeven bij aanmelding. Ik kon terugbellen naar een betaald nummer met starttarief. Wat een service.

Ik heb net teruggebeld en hierbij werd me verteld dat mijn aanmelding was geweigerd omdat ik nog geen jaar weg ben geweest. Dat heb ik bevestigd, maar mijn aanmelding gaat in vanaf de datum dat ik een jaar weg ben geweest. Antwoord: O, dan hebben ze waarschijnlijk naar de verkeerde datum gekeken. Ik heb dit aanbod echter niet in de computer, dus u moet u zelf volgende week maar even opnieuw aanmelden. Na wat heen en weer gesteggel, heb ik maar opgegeven en besloten om hier een klacht in te dienen.

Gewenste Oplossing:

Een acceptatie van mijn aanmelding (met aanbod van €190 retour) en een opzegging bij mijn huidige leverancier.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Essent over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Essent in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Essent een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Essent

Heeft op 24 juli 2013 om 09:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Nicole33,

Zojuist hebben wij telefonisch contact gehad over uw klacht. Zoals telefonisch besproken gaan wij u alsnog aanmelden per 04-08-2013 met het welkomstgeschenk van 190 euro.

Hoop u bij deze voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijk groet,

Hermine
Klantenservice Essent

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie