Klacht: Valse beloften bij verlenging contract

Lowky op 04 mei 2013 over Hi in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

We zijn mevrouw tegemoet gekomen door alsnog Hi Studentenkorting aan te bieden. Dit houdt in dat ze 24 maanden X 3,50 euro = 84 euro gecrediteerd krijgt op de 2 komende telefoonrekeningen. Een eventueel restant wordt gestort op haar bankrekening.

Bedrijf Hi
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 4 mei 2013

Een klant van Hi uit zijn onvrede over het verlengen van zijn contract, waarbij beloofde kortingen niet zijn toegepast. Ondanks toezeggingen van een maandbedrag van 40 euro, ontvangt hij nu een factuur van 50 euro, zonder de afgesproken studentenkorting en andere kortingen. De klantenservice kon hem niet helpen bij het oplossen van deze discrepantie.

Mijn Klacht:

Sinds 2 jaar ben ik zeer tevreden klant bij Hi, maar mijn tevredenheid is de laatste 2 maanden diep afgenomen. Dit komt door meerdere punten wat mijns inziens niet correct is.
Allereerst is mij bij het verlengen van mijn contract beloofd dat ik een aantal kortingen zou krijgen, zodat mijn totale prijs per maand uit zou komen op 40 euro, echter is mijn bedrag op dit moment 50 euro. De kortingen die mij zijn beloofd zijn: de studentenkorting (aangezien ik al 2 jaar studeer), een contract verlengingskorting en een aantal andere kortingen waardoor het mij dus 10 euro zou schelen. Toen het contract daarna toegestuurd werd stond hier echter in dat ik per maand 50 euro zou moeten betalen, de kortingen waren hier niet bij gerekend. Aan de telefoon met de klantenservice is mij toen verteld dat dit een foutje was en het maandbedrag inderdaad 40 euro moest zijn. Het nieuwe contract is mij nooit toegestuurd en toen ik er in de winkel naar vroeg bleek dat ik die kortingen niet eens kon krijgen. Dit was een foutje van degene die ik aan de telefoon had gehad, ik had pech werd er letterlijk gezegd. Ik vind dit werkelijkwaar belachelijk aangezien mij dus een te hoog abonnement is aangesmeerd wat ik anders nooit afgesloten zou hebben.
Ten tweede heb ik bij dat abonnement ook een Hi SmartCare Schade I Z afgesloten, volgens diezelfde verkoper super handig omdat je voor maar 8.50 per maand gedekt bent voor eigen toegebrachte schade. Hier zouden in het geval van schade GEEN extra kosten aan verbonden zitten, hier heb ik meerdere malen nadrukkelijk naar gevraagd en in geval van schade zou ik niks extra’s bij hoeven te betalen. Mijn mobiel is gisteravond kapot gevallen en toen ik hierover belde werd verteld dat ik 60 euro eigen risico heb en dit dus zelf moet betalen. Wat bizar is aangezien mij is verteld dat er GEEN extra kosten aan zouden zitten, weer een valse belofte.
Ik ben hier erg ontevreden over, zeker ook omdat ik meerdere malen en zelfs vandaag nog aan de telefoon ben behandeld als een klein, lastig en dom kind. Dit is in mijn ogen vrij respectloos. Als daar dan nog bij komt dat mijn abonnement opeens helemaal niet zo voordelig is zoals mij was verteld, ben ik er helemaal klaar mee.Ik voel mij verraden, omdat er tegen mij gelogen is in de hoop dat ik mijn abonnement zou verlengen.
Ik stel voor dat we dit als volwassenen oplossen en er een regeling wordt getroffen waarbij het eigen risico bij deze reparatie vervalt en ik alsnog 40 euro per maand betaal voor mijn abonnement. Deze klacht heb ik middels deze site, uw eigen site en een brief naar u toegestuurd om er zeker van te zijn dat deze ontvangen wordt.
Graag wacht ik uw reactie af.

Met vriendelijke groet,
Laura Swart

Gewenste Oplossing:

Hierboven al genoemd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hi

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hi in behandeling genomen

Bericht van Hi

12 jaren geleden - Hi, Het is jammer om te zien dat je zo ontevreden bent. Ik kan me voorstellen dat het vervelend is dat gemaakte afspraken niet zijn nagekomen. Graag wil ik de gegevens voor je nakijken. Wil je mij een e-mail sturen met je 06 nummer en klant- of bankrekeningnummer? Deze mail kun je sturen naar [email protected] met als onderwerp Klacht.nl/Korting. Groetjes, Christy Hi Webcare Je kunt je vraag ook stellen op hi.nl/forum

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hi een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hi

Heeft op 14 mei 2013 om 15:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

We zijn mevrouw tegemoet gekomen door alsnog Hi Studentenkorting aan te bieden. Dit houdt in dat ze 24 maanden X 3,50 euro = 84 euro gecrediteerd krijgt op de 2 komende telefoonrekeningen. Een eventueel restant wordt gestort op haar bankrekening.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie