Klacht: Wifimodem

anssimons op 14 maart 2013 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 14 maart 2013

Een trouwe klant van Ziggo, die al 20 jaar gebruikmaakt van hun diensten, ervaart problemen met een oud wifimodem dat regelmatig storingen vertoont. Ondanks herhaalde verzoeken om een nieuw modem zonder een duurder abonnement af te sluiten, kreeg de klant te horen dat dit niet mogelijk was. De klant is teleurgesteld over de geboden service en het beleid van Ziggo ten opzichte van langdurige klanten.

Mijn Klacht:

Wij zijn nu ongeveer 20 jaar klant bij Ziggo (tv en internet) en hebben nog steeds een oud modem wat regelmatig storing geeft, ik heb gevraagd om een ander (wifi)modem/router maar dat is niet mogelijk zonder een duurder abonnement af te sluiten.

Voor deze simmpele vraag heb ik overigens 20 minuten in de wacht gestaan en 3 ben ik 3 keer doorverbonden.

Als ik mijn abonnement op zou zeggen en na enige tijd opnieuw klant zou worden bij Ziggo zou ik met hetzelfde abonnement automatisch een wifi-modem/router ontvangen.
Ik vind het schandalig dat Ziggo niets doet voor trouwe klanten.

Gewenste Oplossing:

Met een nieuw wifi-modem/router.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie