Klacht: rekeningen blijven komen na opzeggen abonnement

amenca op 13 februari 2013 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 13 februari 2013

Na het opzeggen van het alles-in-1 abonnement bij Ziggo op 27 juli 2012, ontving de klager nieuwe facturen ter waarde van 350 euro. Ondanks het versturen van een brief met een kopie van de opzegging op 1 januari 2013, heeft de klager tot nu toe geen reactie ontvangen, behalve een herinnering om de decoder binnen drie weken terug te sturen.

Mijn Klacht:

Heb op 27-7-2012 het abonnement van het alles in 1pakket bij ziggo opgezegd,tot en met januari 2013 ,zijn echter nieuwe facturen van de rekening ingehouden in totaal 350 euro,na het versturen van een brief naar ziggo,met bijgesloten een kopie van opzeggin ,op 1-01-2013, Tot op heden geen bericht.!wel bericht dat onze decoder binnen 3 weken teruggestuurd diende te worden,daar deze anders in rekening gebracht zou worden!

Gewenste Oplossing:

terugbetaling teveel betaalde,rekeningen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie