Klacht: Internet heel vaak onbereikbaar

karolijn01 op 16 december 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 16 december 2012

Een klant van Ziggo ervaart bijna dagelijks problemen met de internetverbinding, waardoor het moeilijk is om te internetten of e-mails te versturen. Ondanks herhaaldelijke contact met de helpdesk, voelt de klant zich niet adequaat geholpen en krijgt steeds het advies om de apparatuur te resetten.

Mijn Klacht:

Bijna dagelijks kunnen wij op meerdere momenten per dag niet internetten of mail versturen. Al vaker gebeld met de helpdesk, maar niet naar tevredenheid. Je wordt elke keer afgescheept met dat je de boel maar weer eens moet resetten. Dit is toch geen normale gang van zaken?

Gewenste Oplossing:

Dat je krijgt waar je voor betaalt, dus dat internet 24 uur per dag beschikbaar is. En dat je als klant, als je klachten blijven aanhouden, eens wordt beloont met een extraatje.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie