Klacht: Ongevraagd abonnement

hendrik65 op 14 november 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 14 november 2012

Een klant heeft ongevraagd een abonnement van Ziggo ontvangen, ondanks dat er geen toestemming is gegeven. Bovendien is er geld van de rekening geïncasseerd zonder toestemming, wat de klant heeft laten storneren. Na een lange wachttijd bij de klantenservice heeft de klant geen antwoord gekregen.

Mijn Klacht:

Onlangs ongevraagd een abonnement gekregen. Alle gegevens bij jullie bekend maar zelf nooit toestemming gegeven. Zelfs geld van rekening geincasseerd ZONDER toestemming. Ik heb incasso laten storneren en na 20 minuten in de wacht te hebben gestaan bij een betaalnummer voor “klantensevice” GEEN antwoord gekregen. Rare praktijken van Ziggo.

Gewenste Oplossing:

Een schriftelijke bevestiging dat ik niets bij Ziggo heb en ook niet hoef te betalen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie