Klacht: Een maand te laat bezorging van een kaart

nimweg op 11 juni 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 11 juni 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn zwager heeft een maand geleden begin mei, eenzware operatie ondergaan.
Mijn vrouw heeft een kaart met dubbele frankering direct naar hem opgestuurd.
Vrijdag 8 juni kregen wij de melding dat de kaart al was aangekomen.
Post waar ben je mee bezig?????

Gewenste Oplossing:

Natuurlijk mijn geld terug voor deze wanprestatie en dat de toezichthouder elke aanvraag voor verhoging van de post tarieven net zo traag afhandelt maar i.p.v. maanden dan in jaren.

Bericht van

13 jaren geleden - Het spijt ons dat wij bovenstaande reactie hebben aangetroffen op deze website. Wij nemen klachten zeer serieus en wij willen graag weten of wij iets voor u kunnen betekenen. Helaas kunnen we niet direct op alle klachten reageren. U kunt hiervoor het best contact met ons opnemen via Twitter @postnlwebcare. U kunt natuurlijk ook contact opnemen met onze klantenservice via www.postnl.nl/voorthuis/klantenservice/

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM