Mijn Klacht:
kadokaart op 11 augustus besteld. 12 augustus zou het geleverd worden. Door postNL als bezorgd aangemerkt op 12/08, echter niet ontvangen.
Contact opgenomen op 12/08 met chat. Volgens medewerker wachten tot vrijdag 15/08 (vandaag). Kijken of het nog bezorgd wordt.
Post is vandaag, vrijdag 15/08 geweest, echter geen kadokaart.
Zojuist contact opgenomen met de chat, en krijg onbevredigende antwoorden van medewerker.
graag afwachten tot 19 augustus voor een oplossing, neem 19 augustus contact met ons op voor een terugbetaling mocht je niks hebben ontvangen
ik zie dat de leverbelofte 12 augustus is, De bezorgdienst heeft de zending mogelijk te vroeg als bezorgd gescand. En daarom verzoeken wij je 4 WERKdagen af te wachten. in dit geval is dat tot 18 augustus, dus wij willen graag dat je contact met ons opneemt 19 aug
ik zag de antwoord van mijn collega, die had denk ik verkeerd gekeken, mijn excuses daarvoor. Hopelijk ben ik wel zo duidelijk geweest.
Ik vind het geen passende oplossing, dit heb ik 2x genoemd, maar ik word gewoon afgewimpeld. Ook niet de manier van communiceren en het gebrekkige Nederlandse taalgebruik b.v. De antwoord van mijn collega?
Gewenste Oplossing:
Direct een nieuwe kaart, of geld terug


