Klacht: Teveel betaald

webpositie2 op 22 oktober 2024 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 22 oktober 2024

Een klant van Vodafone heeft geconstateerd dat hij maandelijks 1,33 euro teveel betaalt voor zijn abonnement. Hij is van mening dat het bedrijf verantwoordelijk is voor het geven van juiste informatie, vooral omdat hij een SMS ontving waarin werd gesteld dat hij zijn abonnement niet hoefde te verlengen en hetzelfde tarief zou behouden, terwijl dit niet het geval blijkt te zijn.

Mijn Klacht:

Ik betaal 1,33 per maand meer dan de abonnementskosten zouden moeten zijn. Vodafone zegt dat dit ook mijn verantwoordelijkheid is.

Hier ben ik het niet mee eens omdat zij mij adviseren, ik ben onwetend. Daarbij komt dat zij mij een SMS zonden, denk vier maanden geleden, dat ik mijn aflopende abonnement niet hoefde te verlengen, maar dat ik tegen hetzelfde scherpe tarief bleef bellen.
Nu blijk dus dat dat niet waar is want als ik een nieuw abonnement neem zou ik minder gaan betalen. Binnen mijn oude abonnement betaalde ik dus ook al teveel.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat Vodafone mij het teveel betaalde geld teruggeeft.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Vodafone
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht webpositie2

1 jaar geleden - Het probleem met grote bedrijven als Vodafone is dat ze almachtig zijn en de concurrentie soortgelijk gedrag vertoond. Die roeren zich dus niet. Het lijkt zelfs vaak dat er sprake is van kartelvorming. Vodafone heeft mij aantoonbaar teveel in rekening gebracht en durfde zelfs te stellen dat dat deels mijn verantwoording is. Met andere woorden ‘vertrouw ons niet’.

Alle klachten die gemeld zijn door webpositie2
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie