Klacht: retourtemijn

LuciaJM op 26 oktober 2021 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 26 oktober 2021

Een klant van Bol.com heeft problemen ondervonden met de retourtermijn van 30 dagen voor bestelde Sinterklaascadeaus. Ondanks contact met de klantenservice, werd er geen uitzondering gemaakt, waardoor de klant genoodzaakt is om de cadeaus retour te sturen en opnieuw te bestellen. De klant vindt deze situatie omslachtig en niet klantvriendelijk.

Mijn Klacht:

Afgelopen weekend heb ik, omdat er wordt gewaarschuwd voor leveringsproblemen rond de feestmaand, alvast een aantal cadeaus besteld voor 5 december. Ik zag echter te laat dat de retourtermijn 30 dagen is. Dat is dus niet genoeg voor Sinterklaas cadeaus. Ik heb contact opgenomen met de klantenservice maar zij laten weten dat er geen uitzondering gemaakt kan worden dus rest mij niet anders dan alle cadeaus retour te sturen en over twee weken opnieuw te bestellen. Het kan namelijk altijd voorkomen dat er dubbele cadeaus gegegeven worden met Sinterklaas. Dit is omslachtig en niet erg klantvriendelijk. Ik begrijp dat Bol een ruime retourtermijn hanteert maar in dit geval dus toch niet ruim genoeg.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden met een verruiming van de retourtermijn rond de feestdagen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door LuciaJM
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM