Klacht: zorg toeslag

1967moni op 01 mei 2016 over Zorgtoeslag.nl in de categorie Adviesbureau

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 28 juni 2016
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Categorie Adviesbureau
Status Opgelost
Datum 1 mei 2016

Een consument heeft via Zorgtoeslag.nl een zorgtoeslag aangevraagd voor zijn dochter, in de veronderstelling dat het om de officiële site van de belastingdienst ging. Na het indienen van de aanvraag ontving zijn dochter geen zorgtoeslag, waarna de consument alles opnieuw bij de belastingdienst indiende, maar nu geconfronteerd wordt met een rekening en aanmaningskosten vanwege gebrek aan reactie.

Mijn Klacht:

zorgtoeslag aangevraagd voor mijn dochter dacht echt dat ik de site had van de belastingdienst.

Tevens na de aanvraag kreeg mijn dochter geen zorgtoeslag. alles voor haar opnieuw ingediend rechtstreeks bij de belastingdienst.
Nu krijg ik een rekening plus aanmaningskosten. Omdat ze nergens op reageren.

Gewenste Oplossing:

dat ik niet hoef te betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Zorgtoeslag.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Zorgtoeslag.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Zorgtoeslag.nl

Heeft op 28 juni 2016 om 14:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM