Klacht: misleiding

ingridkeessen op 02 februari 2015 over Zorgtoeslag.nl in de categorie Adviesbureau

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 21 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Categorie Adviesbureau
Status Opgelost
Datum 2 februari 2015

Een klant heeft een klacht ingediend over Zorgtoeslag.nl, omdat zijn dochter van 17 jaar een aanvraag voor zorgtoeslag deed op wat zij dacht dat de officiële site was. Ze werd verrast door een verzoek om 30 euro te betalen, wat volgens de klager misleidend is voor iemand van haar leeftijd. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

mijn dochter van 17 deed een aanvraag voor de zorgtoeslag in de veronderstelling dat ze op de officiele site zat. ineens moet er 30 euro betaald worden, dat arme meisje weet toch nog niet beter met haar 17 jaar.

Gewenste Oplossing:

als ze de kosten niet hoeft te betalen omdat ze op de officiele site precies hetzelfde had moeten invullen als nu bij deze site. het was niet ingewikkeld of zo dat ze er hulp bij nodig zou hebben

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Zorgtoeslag.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Zorgtoeslag.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Zorgtoeslag.nl

Heeft op 21 juli 2015 om 12:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM